caravan (Nr 6472039)

caravan

Długość [m]:

6.9

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

1900

Dystans: 2331.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater Manchester, Manchester

Od 1 mar 2021 do 1 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Benidorm

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Do transportowania tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy lub je dobrze przytwierdzić, żeby w czasie przewozu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji tańszego transportu, można zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie i zaproponują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najciekawszą ofertę.