(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravan (Nr 6747630)

Caravan

Długość [m]:

6.48

Szerokość [m]:

2.18

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1130

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 265.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wrexham, Wrexham

26 lis 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, East Riding Of Yorkshire, Driffield

26 lis 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Do transportowania takiego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne czynniki decydujące o cenie przewozu: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz deklarację, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej przyczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je dobrze przytwierdzić tak, aby podczas przewozu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu niedrogiego transportu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.