(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravan (Nr 7599660)

Caravan
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravan
694 x 229 x 240 cm
1500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
54 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Francja, Owernia-Rodan-Alpy, Pleaux

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Francja, Limousin, Neuvic

28 kwi 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Podczas transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania oraz informacja, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy lub je solidnie zabezpieczyć, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć opcji tańszego przewozu, trzeba zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować odpowiadającą nam propozycję.