(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravan (Nr 7610757)

Caravan
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravan
640 x 240 x 270 cm
1500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
1643 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Francja, Poitou-Charentes, Royan

Od 10 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Irlandia, Kildare, Monasterevin

Od 18 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Podczas transportowania tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu to: wymiary, ciężar, długość trasy oraz deklarację, czy naczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je solidnie zabezpieczyć tak, aby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu niedrogiego przewozu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najlepszą propozycję.