Caravan (Nr 7949520)

Caravan
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravan
500 x 180 x 210 cm
750 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
750 kg
Dystans
2225 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Alacant

Od 1 paź 2021 do 1 lut 2022

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Horncastle

Od 1 paź 2021 do 1 lut 2022


Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. W czasie transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie transportu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz informacja, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji należy posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je solidnie zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego transportu, można zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć odpowiadającą nam ofertę.