Caravan (Nr 7991517)

Caravan
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravan
565 x 210 x 220 cm
1500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
1206 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Włochy, Piemont, Turyn

1 cze 2022

Adres i termin dostawy

Włochy, Apulia, Ugento

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. Podczas przewożenia takiego pojazdu, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu to: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku należy posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z opcji tańszego przewozu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najlepszą propozycję.