caravan (Nr 8040476)

caravan
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
caravan
900 x 300 x 300 cm
5000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
5000 kg
Dystans
2289 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Ashford

Od 1 lis 2021 do 29 lis 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Algarve, Silves

Od 1 gru 2021 do 19 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. W czasie transportowania takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz deklarację, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby w trakcie przewozu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego przewozu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaoferują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najlepszą propozycję.