Caravan (Nr 8044015)

Caravan
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravan
800 x 250 x 250 cm
1600 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
1600 kg
Dystans
1522 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Dania, Zelandia, Roskilde

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, East Riding Of Yorkshire, Goole

Od 12 paź 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. W czasie transportowania takiego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, waga, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je dobrze przymocować, żeby podczas przewozu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu tańszego transportu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zaoferują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najciekawszą ofertę.