(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-05-01 20:59

caravana

(Nr 1762740)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2,3

Waga w kg:

800.00

Budżet zlecenia [€]:

850

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1778.00 km

Informacje dodatkowe:

Transporte de una caravana de UK hasta Barcelona Puerto España

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. W czasie transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela naczepy. Główne parametry wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania oraz deklarację, czy przyczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku należy mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je mocno zabezpieczyć, żeby podczas przewozu nie zdemolowały nic wewnątrz przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu tańszego transportu, można wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najlepszą ofertę.

Adres i termin nadania

Wakefield, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

León, 37004, Meksyk

Termin elastyczny