(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-05-01 21:06

caravana

(Nr 1762764)

Dystans: 1783.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1700 €

ID firmy: 508485
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-05-2017, 10:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-12 do 2017-05-19

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-19, 09:17

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 €

Wiadomości:

2000 €

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 01:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-08 do 2017-05-22

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam witam :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam Wiola A.

Cena (zawiera VAT): 2000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Do przewożenia tego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie transportu to: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć profesjonalną maszynę, np. mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je mocno przymocować, żeby w trakcie przewozu nie zniszczyły niczego w środku naczepy.

    Żeby móc użyć możliwości tańszego przewozu, można zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Wakefield, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ronda del Port, Barcelona, 80002, Hiszpania

Termin elastyczny