(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-05 11:52

caravana

(Nr 2258064)
caravana

Długość [m]:

5.1

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

749.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 233.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

470 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 15:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-05, 15:04

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 470 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W czasie przewożenia takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie transportu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz informacja, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je solidnie przytwierdzić tak, aby w czasie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

    Gdy potrzebujemy skorzystać z wariantu niedrogiego transportu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zaoferują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najlepszą ofertę.

Adres i termin nadania

Casabermeja, 29160, Hiszpania

15 sty 2018

Adres i termin dostawy

Rota, 11520, Hiszpania

16 sty 2018