(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-04-28 07:41

Caravana

(Nr 2640168)
Caravana

Długość [m]:

5.5

Szerokość [m]:

1.80

Wysokość [m]:

1.80

Waga w kg (łączna):

2000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2144.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. W czasie transportowania takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu to: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy przyczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się mieć profesjonalną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy, albo je solidnie przymocować, żeby podczas przewozu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

    Gdy potrzebujemy użyć opcji niedrogiego transportu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zaoferują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najlepszą ofertę.

Adres i termin nadania

Londres, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grenada, Hiszpania

Termin elastyczny