(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-07-23 11:46

Caravana

(Nr 2999932)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

900.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 243.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Do przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Podstawowe czynniki wpływające na koszt przewozu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

    Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je dobrze przymocować, żeby podczas transportu nie zdemolowały niczego w środku przyczepy.

    Żeby móc skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, należy zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie i zasugerują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najlepszą ofertę.

Adres i termin nadania

Paracuellos de Jarama, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jaraíz de la Vera, 10400, Hiszpania

Termin elastyczny