(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-07-24 22:25

Caravana

(Nr 3008644)
Caravana

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 113.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. Do przewożenia takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

    Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je solidnie przymocować tak, aby podczas transportu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Saldes, 08697, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Martorell, 08760, Hiszpania

Termin elastyczny