(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 4610781)

Caravana

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

850.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 192.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Torroella De Montgrí

2 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Vilanova I La Geltrú

2 wrz 2019


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. W czasie przewożenia takiego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie przewozu: wymiary, waga, długość trasy oraz informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je mocno przytwierdzić tak, aby podczas transportu nie zdemolowały niczego w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, trzeba zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą propozycję.