(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 4618289)

Długość [m]:

7.1

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1080.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 104.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Terrassa

Od 12 sie 2019 do 26 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Tarragona

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. W czasie przewożenia tego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je solidnie zabezpieczyć, żeby w czasie przewozu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć możliwości niedrogiego transportu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zaoferują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą propozycję.