(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 4660648)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

5

Waga w kg (łączna):

1000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 80.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Torroella De Montgrí

20 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Les Preses

20 sie 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie przewozu to: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i informacja, czy przyczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je dobrze przymocować tak, aby w czasie przewozu nie zniszczyły nic wewnątrz naczepy.

Żeby móc skorzystać z wariantu tańszego transportu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą propozycję.