(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

caravana (Nr 4678852)

caravana

Długość [m]:

5.60

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

745.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 205.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, El Vendrell

31 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Sales De Llierca

31 sie 2019


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie przewozu to: wymiary, waga, długość trasy jak i informacja, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne jest, aby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je odpowiednio zabezpieczyć, żeby podczas transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

Kiedy chcemy użyć opcji tańszego przewozu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć odpowiadającą nam ofertę.