(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 4723428)

Caravana

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.45

Waga w kg (łączna):

900.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 64.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Sagunto/sagunt

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Turís

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. Podczas transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe czynniki wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je mocno przymocować, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały nic w środku przyczepy.

Żeby móc skorzystać z możliwości tańszego przewozu, trzeba zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować odpowiadającą nam ofertę.