Caravana (Nr 4909150)

Długość [m]:

6.888

Szerokość [m]:

2.480

Wysokość [m]:

2.404

Waga w kg (łączna):

1200.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 145.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Peníscola

11 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Altafulla

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i komunikat, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je mocno zabezpieczyć, żeby w trakcie transportu nie uszkodziły nic wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji niedrogiego przewozu, trzeba wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie oraz zaoferują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać odpowiadającą nam ofertę.