(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 4928410)

Długość [m]:

5.80

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

650.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 289.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Calafell

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Do przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie przewozu: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku powinno się mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je dobrze zabezpieczyć, żeby podczas transportu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z opcji niedrogiego transportu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najciekawszą ofertę.