(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 4944090)

Caravana

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

1100.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 572.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Sabadell

Od 4 paź 2019 do 5 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kraj Basków, Zarautz

5 paź 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie transportu: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli taniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je mocno zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie zniszczyły niczego w środku naczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z wariantu tańszego transportu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najlepszą ofertę.