Caravana (Nr 5145022)

Długość [m]:

7.00

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

2.00

Waga w kg (łączna):

1500

Budżet zlecenia [€]:

130

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 72.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Malgrat De Mar

15 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Pals

15 cze 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. Podczas transportowania takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć działające koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je mocno zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu tańszego przewozu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zaoferują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.