(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 5171790)

Caravana

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

2.80

Waga w kg (łączna):

1300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 76.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Navajas

14 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Benicàssim

14 gru 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. W czasie przewożenia tego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je odpowiednio zabezpieczyć, żeby w trakcie przewozu nie uszkodziły niczego wewnątrz przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu tańszego transportu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą propozycję.