(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 5417262)

Caravana

Długość [m]:

7.3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 196.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Calella

29 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Puigcerdà

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Podczas transportowania tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Istotne parametry wpływające na koszt przewozu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba mieć profesjonalną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je mocno zabezpieczyć tak, aby w czasie przewozu nie zniszczyły nic w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości tańszego przewozu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najlepszą ofertę.