(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 5572355)

Caravana

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

850

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 78.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Malgrat De Mar

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Centellas

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Podczas przewożenia takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu to: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je mocno przytwierdzić, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy użyć wariantu tańszego transportu, można wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zaproponują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najciekawszą ofertę.