Caravana (Nr 5683386)

Caravana

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.40

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 30.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Riudoms

20 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Catalonia, Tarragona

31 lip 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do tanich. Podczas transportowania takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt transportu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej naczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 zł czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je solidnie przytwierdzić, żeby w trakcie transportu nie zniszczyły nic w środku naczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji niedrogiego transportu, trzeba zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć odpowiadającą nam propozycję.