caravana (Nr 5702419)

caravana

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

6

Waga w kg (łączna):

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 144.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Quart De Poblet

31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Calp

14 sie 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W trakcie przewożenia tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne parametry wpływające na koszt transportu to: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je dobrze zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie uszkodziły nic w środku przyczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z możliwości tańszego transportu, trzeba zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą propozycję.