Caravana (Nr 5702482)

Caravana

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 131.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Real

31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Calpe

14 sie 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. W czasie przewożenia takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Główne parametry wpływające na koszt przewozu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy lub je odpowiednio przytwierdzić, żeby podczas transportu nie zniszczyły nic w środku naczepy.

Kiedy chcemy użyć opcji niedrogiego przewozu, można zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.