(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 5776502)

Długość [m]:

7.52

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1500

Budżet zlecenia [€]:

200

Dystans: 460.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, El Vendrell

16 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

29 sie 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. Podczas transportowania tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, długość trasy oraz informacja, czy przyczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji trzeba mieć profesjonalną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je solidnie przymocować, żeby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, można wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam propozycję.