(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 5894902)

Caravana

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

5

Waga w kg (łączna):

720

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2685.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Region Murcji, Murcia

Od 24 lip 2020 do 2 sie 2020

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. W trakcie transportowania tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt transportu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania oraz informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, istotne jest, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je solidnie przymocować tak, aby podczas przewozu nie uszkodziły niczego wewnątrz przyczepy.

Żeby móc użyć opcji tańszego transportu, można wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zasugerują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najlepszą ofertę.