caravana (Nr 6194341)

caravana

Długość [m]:

7.4

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1110

Dystans: 87.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Catalunya, Martin Mazda

3 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Vinyols I Els Arcs

30 sie 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do najtańszych. W trakcie transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i komunikat, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w czasie transportu nie uszkodziły nic wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu tańszego przewozu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zaoferują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najciekawszą propozycję.