Caravana (Nr 6223254)

Caravana

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.10

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg (łączna):

1600

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 32.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Catalunya, La Canonja

31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Roda De Berà

23 sie 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Do transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do przewozu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, waga, długość trasy jak i komunikat, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy, albo je mocno zabezpieczyć, żeby w trakcie transportu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

Żeby móc użyć opcji tańszego transportu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zasugerują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najciekawszą ofertę.