caravana (Nr 6235593)

caravana

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 724.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Bilbao

7 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Torroella De Montgrí

15 sie 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przeznaczonego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Główne czynniki decydujące o cenie transportu: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz komunikat, czy przyczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je dobrze zabezpieczyć tak, aby w czasie przewozu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

Żeby móc skorzystać z możliwości tańszego transportu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najciekawszą propozycję.