caravana (Nr 6248544)

caravana

Długość [m]:

604

Szerokość [m]:

206

Wysokość [m]:

244

Waga w kg (łączna):

750

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 126.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Kadyks

30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Sevilla

30 wrz 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. W trakcie przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je mocno zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

Kiedy chcemy użyć opcji niedrogiego transportu, można zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą ofertę.