Caravana (Nr 6386282)

Caravana

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

750

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2336.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Tarragona

Od 10 wrz 2020 do 13 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Od 1 paź 2020 do 4 paź 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. Podczas transportowania takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przystosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Główne czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, waga, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy lub je mocno przytwierdzić, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, trzeba zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie i zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam ofertę.