Caravana (Nr 6430082)

Caravana

Długość [m]:

3.50

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 94.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Aragonia, Saragossa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragón, Puigmoreno

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do najtańszych. Do przewożenia tego ładunku, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je odpowiednio przytwierdzić, żeby w trakcie przewozu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji tańszego przewozu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą ofertę.