Caravana (Nr 6443269)

Caravana

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

5

Waga w kg (łączna):

800

Budżet zlecenia [€]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 321.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Tarifa

Od 17 sie 2020 do 17 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Alcolea

Od 17 sie 2020 do 17 wrz 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. Podczas przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy naczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku należy mieć specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je solidnie przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu niedrogiego przewozu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najlepszą propozycję.