Caravana (Nr 6467833)

Caravana

Długość [m]:

6390

Szerokość [m]:

2470

Wysokość [m]:

8825

Waga w kg (łączna):

925

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 279.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Blanes

2 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Ribera De Cardós

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Podczas przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Główne czynniki decydujące o cenie transportu to: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy przyczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je mocno zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji tańszego przewozu, trzeba wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać odpowiadającą nam propozycję.