Caravana (Nr 6584190)

Caravana

Długość [m]:

9.44

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1900

Budżet zlecenia [€]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 242.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Esterri D'àneu

27 lis 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Sot Gran De Can Preses

27 lis 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Do przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Główne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz informacja, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je dobrze przytwierdzić tak, aby podczas przewozu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji niedrogiego transportu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaoferują dobrą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najciekawszą ofertę.