Caravana (Nr 7502328)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
500 x 200 x 200 cm
750 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
750 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicia, Puerto Del Son, Provincia De La Coruña, España

14 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicia, Puerto Del Son, Provincia De La Coruña, España

14 maj 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W czasie transportowania takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu to: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby podczas przewozu nie uszkodziły nic w środku przyczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z opcji tańszego transportu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najlepszą propozycję.