Caravana (Nr 7568304)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
550 x 205 x 320 cm
750 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
750 kg
Dystans
188 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Walencja

Od 2 sie 2021 do 12 sie 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, La Marina

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Podczas transportowania takiego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je mocno przytwierdzić tak, aby w trakcie przewozu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

Żeby móc użyć możliwości tańszego transportu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować odpowiadającą nam ofertę.