(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 7581426)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
700 x 250 x 250 cm
900 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
900 kg
Dystans
201 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Asturia, Llanes

Od 22 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, Carrizo De La Ribera

Od 22 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. Podczas przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne czynniki wpływające na koszt przewozu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania oraz komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je mocno zabezpieczyć, żeby podczas przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z wariantu niedrogiego transportu, można wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najciekawszą ofertę.