(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 7595850)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
414 x 209 x 258 cm
750 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
750 kg
Dystans
838 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Lugo

Od 29 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Lleida

Od 29 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Do transportowania takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je dobrze zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu tańszego przewozu, trzeba wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zaproponują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na odpowiadającą nam propozycję.