(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 7601680)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
626 x 230 x 258 cm
1500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
3712 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwecja, Sztokholm, Sztokholm

Od 25 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Kadyks

1 maj 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie przewozu to: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz informacja, czy przyczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku należy posiadać profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, kluczowe jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je solidnie przytwierdzić tak, aby podczas przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z opcji tańszego transportu, trzeba wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaoferują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najlepszą propozycję.