caravana (Nr 7604895)

caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
caravana
500 x 230 x 185 cm
1000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
640 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia I León, Valladolid

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Cabanes

Od 14 sie 2021 do 16 sie 2021


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do tanich. W trakcie przewożenia tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania oraz informacja, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je dobrze przytwierdzić tak, aby podczas przewozu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zasugerują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najciekawszą ofertę.