Caravana (Nr 7619385)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
450 x 300 x 250 cm
400 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
400 kg
Dystans
1086 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 8 kwi 2021 do 24 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicia, La Coruña

Od 10 kwi 2021 do 31 maj 2021


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. W czasie transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz deklarację, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku powinno się posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je dobrze zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie zniszczyły nic w środku naczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z wariantu tańszego przewozu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem i zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą ofertę.