(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 7639661)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
600 x 250 x 250 cm
750 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
750 kg
Dystans
129 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Asturias, Llanes

Od 7 cze 2021 do 8 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Asturia, Grado

Od 10 cze 2021 do 13 cze 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Do przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne parametry decydujące o cenie transportu to: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy lub je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w trakcie przewozu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

Kiedy chcemy użyć wariantu tańszego przewozu, trzeba zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie oraz zaproponują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najciekawszą ofertę.