Caravana (Nr 7971690)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
48 x 226 x 200 cm
900 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
900 kg
Dystans
2482 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Od 2 paź 2021 do 31 gru 2021

Adres i termin dostawy

Irlandia, Cork, Cork

Od 1 gru 2021 do 30 sty 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. W czasie transportowania tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Ważne parametry decydujące o cenie transportu to: wymiary, ciężar, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je mocno zabezpieczyć tak, aby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy użyć możliwości niedrogiego przewozu, można wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje wybrać najlepszą propozycję.