Caravana (Nr 7995705)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
770 x 250 x 280 cm
1500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
1271 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 4 cze 2022 do 18 cze 2022

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paryż

Od 25 cze 2022 do 27 cze 2022


Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. Do transportowania takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne parametry decydujące o cenie transportu: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i deklarację, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je dobrze przytwierdzić tak, aby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji tańszego transportu, można zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam propozycję.